Statik ve Dinamik Raporlama Hizmeti

Hesap Mühendislik her biri kendi alanında uzmanlaşmış son derece deneyimli ve bilgi birikimi yüksek güvenilir bir ekiple çalışmakta ve en yüksek kaliteyle ve sıcak bir yaklaşımla sunduğu hizmetlerinin her aşamasında, müşterisinin yanında olmayı temel hizmet prensibi olarak benimsemektedir.

Hesap ve tasarımlarda kullanılmakta olan mevcut yöntem uluslararası geçerliliği ve saygınlığı olan SAP2000 programı ile Avrupa ve ABD Raf Statik Hesap / Tasarım kurallarını içeren FEM (Federation of Material Handling) ve RMI (Rack Manufacturers Institute) standartlarının kullanılmasını içermektedir. Depreme uygun olmayan projeniz güçlendirme ve ilave alınacak tedbirler rapor edilip size sunulacaktır.

Hizmetlerimiz

Depo ve Raf Sistemleri Statik Hesaplar

Yapılması planlanan depoda kullanılacak olan raf sistemine karar vermek uzmanlık gerektiren bir iştir. Alanında uzman tasarımcılarımız sizlere hizmet vermektedirler.

Yapısal Dinamik Hesaplar

2018 yılında yayınlanan Türk Deprem Yönetmeliğinden ilgili veriler alındıktan sonra AFAD ‘dan deponuzun lokasyon enlem ve boylamını girerek yapıların mikro ölçekteki response spektrumunu oluşturuyoruz.

Mühendislik hizmeti verdiğimiz firmalar