Misyonumuz

Hesap Mühendislik sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir.

Vizyonumuz

Tüm müşterilerine karşı taahhüt ettiği projeleri başarıyla yürütmek, zamanında ve eksiksiz sonlandırmak ve sektörde dünya çapında bir marka haline gelmektir.

Etik Duruşumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde sosyal ve kültürel değerlere saygı gösterir, yasalara, iş etiği kurallarına uygun ve şeffaf davranırız. Dürüstlüğe, açık iletişime büyük önem veririz.

Zamanında Teslim

İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.

Hesap Mühendislik

Çelik ve Ahşap yapıların statik ve deprem hesapları ve depo raf sistemleri sektöründe ihtiyaçlara yönelik hizmet ve yapılar sunan ve kendini sürekli geliştiren Hesap Mühendislik, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2013 yılında kurulmuştur.
Firmamız proje, tasarım, ar-ge ,ür-ge, statik ve dinamik hesaplamalar, deprem hesapları ve analizleri, yapısal hesap ve tasarım ve ileri mühendislik hizmetleri konularında teknik üniversitelerin uzman akademisyen kadrosundan oluşan danışmanları ile hizmet vermektedir.

Müşteri Anlayışı
Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

Takım Çalışması
Takım sinerjisi yaratmayı bilen, önsezilere ve sorumluluk dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.

Samimi İletişim
Güvenilir, girişimci, hızlı geri bildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.

Çalışanlara Özen
Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak.